Zmień język:
 • Język polski
 • русский

Rolbud > Regeneracja

Regeneracja i naprawa pomp hydraulicznych

Regeneracja pomp hydraulicznych

Od wielu lat firma ROLBUD zajmuje się naprawą i regeneracją hydrauliki siłowej. Nasza specjalizacja to regeneracja:

 • rozdzielaczy hydraulicznych;
 • pomp hydraulicznych – tłoczkowych, zębatych (powszechnie stosowanych) i łopatkowych;
 • orbitroli (hydraulicznych zaworów skrętu, które to często wymagają naprawy z powodu uszkodzeń wałka napędowego);
 • silników hydraulicznych (montowanych m.in. w podajnikach, przenośnikach, koparkach).

W zakres naszej oferty wchodzi regeneracja pomp hydraulicznych i innych elementów hydrauliki, takich producentów jak: KRAMER, NEW HOLLAND, BOSCH, MANITOU, CATEPILAR, CLAAS, HYVA, HIAB, KOMATSU, FISKARS, JOHN DEERE, LIEBHERR, MASSEY FERGUSON, MENCK, O&K, PALFINGER, PUTZMEISTER, TEREX&SHAEFF, SCHWING, AHLMANN, BALKANCAR, BOREX, CASE, DUNFOSS, FADROMA. Naprawa pomp hydraulicznych dotyczy wielu maszyn: ładowarek, koparek, koparko-ładowarek, ciągników, kombajnów, wózków widłowych.

Zamienniki, nowe części, a może naprawa pomp hydraulicznych?

Obecnie na rynku pojawia się bardzo wiele niskiej jakości, nietrwałych zamienników hydrauliki siłowej. Z kolei ceny nowych/oryginalnych części są na tyle wygórowane, że stawiają pod znakiem zapytania opłacalność naprawy maszyny. Szukając rozwiązania, które nie narazi na ogromne koszty i da pewność, że inwestowanie w maszynę nie okaże się stratą czasu i pieniędzy, warto zwrócić uwagę na usługę regeneracji pomp i silników hydraulicznych. Ze względu na koszty inwestycji i rodzaj zastosowanych zamienników, można mieć pewność, że to najlepsza decyzja.

ROLBUD – gwarancja skuteczności

Nasza wykwalifikowana kadra pracowników działających w oparciu o dokładnie opracowane procedury i przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń daje gwarancję, że regeneracja pomp hydraulicznych zostanie wykonana bez jakichkolwiek uchybień.

Naprawa pomp hydraulicznych i innych elementów hydrauliki siłowej w ROLBUD odbywa się zgodnie z praktykami wypracowanymi przez wiele lat działalności naszego przedsiębiorstwa. Przez ten długi czas okazują się być one niezawodne i dają Klientom zadowolenie.

Etapy naprawy pomp hydraulicznych

Klient dostarcza do siedziby naszego przedsiębiorstwa części do naprawy. Jeśli z jakichś względów nie jest to możliwe, części zamienne można przesłać za pośrednictwem firmy kurierskiej. Również sami możemy zamówić taką usługę. Wówczas koniecznie należy wydrukować list przewozowy.

Kiedy już otrzymamy części do naprawy pompy, dokładnie je sprawdzamy. Są one oczyszczane i rozmontowywane, aby móc przeprowadzić rzetelne testy i ocenić skalę ewentualnych uszkodzeń. W tym celu dokonujemy np. pomiarów ciśnienia oraz sprawdzamy działanie urządzeń w zróżnicowanych warunkach – podczas standardowej eksploatacji i przy znacznych obciążeniach. Na tej podstawie jesteśmy w stanie określić, jakie części mogą zostać powtórnie użyte, a które należy koniecznie wymienić na nowe.

Przygotowujemy kosztorys napraw. Przekazujemy go do Klienta wraz z informacją dotyczącą szacowanego czasu naprawy. Jeśli Klient zatwierdzi kosztorys i czas realizacji zlecenia, zaczynamy pracę nad regeneracją pompy lub też innych elementów czy podzespołów hydrauliki siłowej.

Klient może osobiście odebrać zregenerowane części. W trosce o jego wygodę oferujemy również nadanie przesyłki kurierskiej.

Gwarancja i znacznie więcej

Przedsiębiorstwo ROLBUD udziela 6-miesięcznej gwarancji na naprawione części. Oferuje również używane i nowe podzespoły hydrauliki siłowej. W naszym asortymencie Klienci mogą znaleźć m.in.: orbitrole; rozdzielacze hydrauliczne (obrotowe, zaworowe, suwakowe), pompy i silniki.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą i wysoką jakością usług do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Masz pytanie? Zadzwoń!
tel. 41 35-756-68 509-563-284

Organizujemy transport zakupionych maszyn w przystępnych cenach

Szybki kontakt

 • Brzeście 12 A
  28-400 Pińczów
 • tel/fax 41 35-756-68
  509-563-284
 • prus.krzysztof@gmail.com
   
 • NIP 655-132-96-44
  REGON 26586798

Copyright by rol-bud.net Wszelkie prawa zastrzeżone!

©ROL-BUD.NET